

Замок Ілони Зріні в Мукачево (Закарпаття)

Озеро "Синевир"

в Національному
природному парку
«Синевир» знаходиться
«морське око»
Карпатських гір. Так
називають перлину
Карпат – озеро Синевир,
що утворилось близько десяти тисяч років тому в результаті
потужного зсуву гірських порід. Площа чистої і прозорої води
становить близько 5 гектарів, де інколи глибина досягає 22
метрів. Проте старожили розповідають, що досі нікому не
вдалось виміряти його дійсну глибину.
Рослини, що ростуть в Карпатах, мають особливе значення. Одна з таких рослин ЕДЕЛЬВЕЙС (“шовкова косиця”), надзвичайно красива і тендітна квітка. У народів гір квітка едельвейс є символом щастя і любові.

Дивовижна життєздатність цієї рослини викликає повагу і захоплення. Ця рослина здатна витримувати добові перепади температури від нічних заморозків, до денної спеки, їй байдуже розріджене повітря і жорстке ультрафіолетове випромінювання.
Люди поважають цю рослину за стійкість і вважають зустріч з нею до успіху.
Цветение сакуры в Ужгороде

Весенний Ужгород в цвету сакуры – настоящий райский сад.
Закарпатье 2016.
Закарпатье 2016.
Начиная с середины марта, цветущие парки и улицы разных городов Японии поражают воображение потрясающими видами всех оттенков розового. Это цветет сакура! Сакура является национальным цветком Японии (неофициальным), но сегодня она распространена и в других странах, в том числе и в Украине, на Закарпатье.
Універститет в Чернівцях
Під час існування Австро-Угорської імперії, Буковина, яка входила до її складу, вважалася найбільш віддаленій і відсталою провінцією її. Австрійці презирливо називали її «ведмежий кут». Тому історія створення в цьому місті одного з найбільших і сучасних університетів в Європі схожа на чарівну казку. Адже поряд з Чернівцями, за право мати на своїй території національний університет боролися міста Прага, Зальцбург і припортовий Трієст. Однак вибір припав на Чернівці. А заслуга в цьому належить видатному церковному та громадському діячеві тієї пори буковинському митрополиту Євгену Гакману.


Цікава Україна. Хотинська фортеця
Назва Хотин, найімовірніше, походить від слова «хотіти». Ця стародавня фортеця на важливих транспортних магістралях в багатому краї, в 20 км від Кам’янця-Подільського, була бажаним об’єктом багатьох завойовників.

Ейфелева вежа в Харкові

Хортиця, острів
Хортиця - найбільший острв на Дніпрі, розташований у районі міста Запоріжжя нижче ДніпроГЕСу, унікальний природній та історичний комплек. Протягнутий з північного заходу на південний схід, довжина 12,5 км. У 2007 році був названий одним з "Семи чудес України". Хортиця є історико-культурним заповідником, частиною геологічного заказника "Дніпровські пороги"Хортиця не завжди була островом. Нерідко, особливо у спекотливу літню пору, зі східного боку острова до острова підбиралися коси. По них на острів можна було потрапити по суші. На порівняно невеликій території острову умістилися зразки майже всіх видів ландшафтів, характерних для України.
Долина нарцисів у Закарпатті
Недалеко від м. Хуст Закарпатської області пробуджується щовесни казкова країна квітів, відома всім нам як Долина нарцисів і заполонює біло-золотим сяйвом та п’янким ароматом заплаву рік Тиса та Хустець.
Розташована долина в урочищі Кіреші під Хустом. Квітка, яка принесла славу долині, зветься Нарцис довголистий (Narcissus angustifolius). Цвітіння нарцисів припадає на першу половину травня. Долина з цими квітами не має більше аналогів у світі, тому що схожі острівці нарцисів, які є у Румунії, на Балканах та в Альпах ростуть на висоті 2000 м над рівнем моря і є справді острівцями, а тут заповідна територія займає площу 257 га і знаходяться всього на висоті 180-200 м над рівнем моря.

- Тунель кохання, Україна

Тунель знаходиться біля селища Клевань у Рівненській області. Створений тунель кохання з дерев і чагарників, щільно переплетених між собою, і оповитий легендами про віддане і щире кохання. Саме тому місце дуже популярне серед молодят.

курорту "Буковель"

Немає коментарів:
Дописати коментар